• (067) 101 16 28
 • (044) 332 65 43
Обратный звонок
Мы на карте
Колл центр: Пн.-Вс. 9:00 до 21:00
Прием заказов на сайте 24/7
Подбор товара
Сортировать по
Производители
All
Комплектация оборудования
All
Тип бассейна
All
Объем бассейна в м3
All
Комплектующие
All
Цена
0,00
2344750,00
грн
 • 1
 • 2
 • ...
 • 6

Очищення води без хлору – не мрія, а реальність

Бажання використовувати безхлорне обладнання для дезінфекції води у басейні цілком виправдане. Адже різна хімія, завдяки якій досягається знищення всіх шкідливих бактерій у воді басейну, все ж таки річ не з приємних. Мало того, що часто вона має неприємний запах, може викликати почервоніння очей, сухість шкіри, так ще й протипоказана вагітним, алергікам та дітям.
Як вирішити проблему дезінфекції води та знищити всіх бактерій без використання хлоровмісної хімії? Рішення є – Aquascenic!

Безхлорна очистка з Aquascenic – 9 переваг

 1. Як зазначалося вище – обладнання не використовує хімію, зокрема хлор. Дезінфекцію Aquascenic виконує завдяки унікальній технології: вода проходить між титановими пластинами та мідно-срібними електродами, де відбувається процес гідролізу.
 2. Забезпечується вища якість дезінфекції води, ніж за допомогою хлорування.
 3. За допомогою Aquascenic та інтернету можна віддалено керувати також температурою, гідромасажем, освітленням та атракціонами! Басейн та якість води під наглядом завдяки одному універсальному пристрої. Це дуже зручно!
 4. Aquascenic має систему стеження за якістю очищення води та виносний дисплей, завдяки якому можна повністю керувати та додатково налаштовувати пристрій за потреби.
 5. Немає потреби в контролі та регулярному додаванні до системи будь-яких складових – пристрій працює повністю автоматично.
 6. Aquascenic постійно підтримує максимально комфортний рівень pH завдяки дозатору та контролеру.
 7. Процес очищення повністю нешкідливий для людей, комплектуючих та обладнання басейну. Під час дезінфекції не виробляється хімічних залишкових продуктів.
 8. Очищення без хлору заощаджуватиме вам кошти на дезінфекцію, адже досить дорогі хімічні реагенти взагалі не використовуються.
 9. Пристрій не потребує особливих витрат на обслуговування.

Які ще бувають методи дезінфекції без хлору?

Дезінфекції без використання хлору можна досягти за допомогою Aquascenic або комбінованим способом «Aquascenic + озонатор». Ультрафіолетові установки ефективно дезінфікують воду, але їх неможливо використовувати без хлору (особливо у громадських басейнах). Якісним пристроєм також є озонатор, який забезпечує дезінфекцію безхлорним методом у приватних басейнах, а громадських знижує необхідність використання хлору, але не виключає його на 100%.
Вибір за вами! І якщо з вибором виникли труднощі - звертайтеся, менеджери магазину MirAqua з радістю допоможуть вам визначитися, проконсультують щодо підбору та технічних характеристик обладнання, і дадуть відповіді на всі питання.